Kamagra Jel

89.00

Kamagra Jel


Stok kodu: ETR-38 Kategoriler:

Kamagra jel cinsel problemlere çözüm üretmek amacı ile Hintli firma, Ajanta Pharma tarafından üretilmektedir. İlaç Avrupa menşeili diğer muadillerine nazaran oldukça büyük bir başarı profili çizmektedir. İlaç yapılan anket sonuçlarına göre de en tercih edilenler sıralamasında yer almaktadır. Tüm cinsel içerikli ürünlerin yanında kendini gösteren ilaç nedir sorusunu da beraberinde getirmektedir.

Kamagra Jel Nedir? Kamagra Jel Etkileri Nelerdir?

*Ereksiyon problemi yaşamakta olan kişiler için ereksiyon sorununu çözmektedir.

*Erken boşalma sorunu yaşayan insanlar için de mükemmel bir geciktirici özelliği bulunmaktadır.

*Hem erkek hem de bayan kullanımına uygun, olup her iki cinsiyet için mükemmel etki sunmaktadır.

*Cinsel performansınızı normalde olduğundan daha iyi hissetmenizi sizleri psikolojik olarak öz güven kazanmanızı sağlar.

*Gün boyu süren etkisi söz konusu olup kullanım talimatlarına uymanız durumunda tüm etkisini hissedeceksinizdir.

Erken boşalma ve ereksiyon olamama problemlerine karşı bir çözüm yoludur. Özellikle ilerleyen yaşlarla birlikte çoğu erkekte erken boşalma sorunu ile karşılaşılmaktadır. İlacın ilk kullanımından itibaren erken boşalma problemine karşı koyduğu görülmektedir. Jel, erken boşalma sebebi olan fosfodiesteraz-5 adı verilen enzimler ile savaşmakta ve erken boşalmayı önlemektedir.

Ereksiyon sorunu ise basit hali ile penise yeterli miktarda kanın gitmemesidir. Yeterli kan aktarımının olmaması sebebi ile de penis sertleşmez ve erkek de ilişkiden zevk alamaz. Kamagra jel ağızdan alındığı için tüm vücutta güçlü bir etki yaratmaktadır. Jel sayesinde vücuttaki kan dolaşımı artışa geçer bu sayede de penise istenilen kanın aktarımını sağlar.

Kamagra jel ilk deneyimden itibaren cinsel sorunları daha az hissedilebilir bir hale getirmektedir. Hatta uzun süreli kullanımlarda bu problemlerin tamamen ortadan kalktığı da gözlemlenmektedir. Kullanıcılar alımından sonra cinsel aktivitelerinin yarım saat ile bir saat süresine uzadığını belirtmektedir.

Jel kullanımından sonra penis, yenilenen kan dolaşımı sayesinde daha güçlü bir hale gelmektedir. Böylece nedir sorusuna basitçe cinsel performans artırıcı bir ürün cevabı verilebilmektedir. Ürün içeriğinde B ve E vitaminleri sayesinde de vücuda ayrıca vitamin aktarımı yapılmaktadır.

Kamagra Jel Kullanımı Ne Şekildedir Nasıl Kullanılmalıdır?

Kamagra Jel, cinsel ilişkiye girmeden yarım saat önce oral yolla alınmaktadır. Farklı paketler şeklinde satılan ürün çeşitli aromalardan oluşmaktadır. Jel aromaları doğal birer afrodizyak işlevi görmektedir. Her bir minik pakette ise toplamda yedi adet ve 100 miligram değerinde jel içeriği bulunmaktadır. Cinsel ilişki öncesinde bir paket Kamagra jel içeriğinin soğuk bir içeceğe karıştırılıp içilmesi yeterli olmaktadır. Ayrıca direkt olarak ağızdan da alınabilir.

Kamagra jel kullanımında bilinmesi gereken en hassas nokta içeriğin performansının artırılabileceğidir. Yani kamagra jel ile beraber ekstra bir cinsel uyarıcının kullanımı ilişkiden sağlanan zevkin artmasını sağlamaktadır. Yani ürün sıradan bir gün içerisinde değil mutlaka cinsel aktivite öncesinde kullanılmalıdır. Aksi taktirde kamagra jel kişide yorgunluk ya da uykusuzluk gibi şikayetlere sebep olabilmektedir.

Kamagra Jel Kullanım Dozajı Ne Kadardır?

Kamagra jel için önerilen kullanım dozajı kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Buna göre ürün için önerilen doz miktarı ilişkiden bir saat önce 50 miligram değerindedir. Bu değer sürekli kullanıcılar için 100 miligram seviyelerine çıkarılabilmektedir. Ürünü ilk kez deneyecekler için ise 25 miligram ile başlangıç yapılması önerilmektedir. Kamagra jeli kullanmaya başlamadan önce ise mutlaka bir doktor ile görüşülmesi gerekmektedir.

Kamagra jelin kullanımı bazı hastalık durumlarında önerilmemektedir. Özellikle böbrek ve karaciğer yetmezliği ve kalp rahatsızlıklarında bu ilaçtan uzak durulması gerekmektedir.

Ürünün Saklanma Koşulları Nasıl Olmalı?

Kamaga jelin saklanma koşulu ortalama 25 derece bulunan oda sıcaklığıdır. Bunun yanında ürün paketinin mutlaka nem, ısı ve ışık gibi dış unsurlardan korunması gerekmektedir. Ürün, uygun bir şekilde muhafaza edildiği taktirde uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

Kamagra Jel Yan Etkileri Nelerdir?

Kamagra jelin olası görülebilecek yan etkilerini sıralayacak olursak;

Göz kuruluğu,

Yüz kızarıklığı,

Burun tkanıklığı

Hafif bulantı

Bulanık görme,

Işığa duyarlılık

Baş ağrısı

Görmede zorluk

Penisin sürekli ereksiyon halinde durması, bu yüzden peniste ağrı yaşanabilir

Midenizde yanma hissi oluşabilir

Bu gibi yan etkileri kalıcı olmadığından kendinizi rahat hissedebilirsiniz, yan etkileri çok az insanda görülmektedir.

Kamagra Jel poşetini kesip açarak, tüm içerik tamamıyla yutulur. Ağız yolu ile alınan jel dil üzerinde çözünür. Jel, yutulması gereken ve yutmakta zorlananlar için geleneksel hapların aksine, ağızda eritilir. Jelin bir başka avantajı, tabletlerin aksine mideyi tahriş etmemesidir.

Kamagra Jelin Birlikte Kullanılması Sakıncalı İlaçlar Nelerdir?

Nitratlar, kalp hastalığının tedavisinde kullanılan ilaçlar (örnek olarak izosorbit dinitrat, izosorbit mononitrat, pentaeritritol tetranitrat, nitro-gliserin): Kamagra’nın bu ilaçlarla birlikte uygulanması nitratların etkilerini arttırarak hipotansiyona (düşük tansiyon) neden olur.

Alfa blokerleri, kalp hastalıklarının tedavisinde, doksazosin, prazosin, terazosin ve diğerleri gibi iyi huylu prostat büyümelerinin tedavisinde kullanılan ilaçlar: Bu ilaçlarla birlikte Kamagra kullanımı, alfa blokerlerin etkisini arttırır ve hipotansiyona (düşük tansiyon) neden olabilir.

Antibiyotikler, eritromisin, klaritromisin, azitromisin ve diğerleri gibi bakteriyel sorunların tedavisinde tercih edilen ilaçlar: Bu ilaçlar CYP3A4’ün enzimatik inhibitörleridir ve kandaki Kamagra seviyesini arttırabilir, bu durum da yan etki riskini artırabilir.

Başka bir CYP3A4 inhibitörü olan greyfurt suyu, kandaki Kamagra 100 Mg seviyesini ve yan etki riskini arttırabilir.

HIV enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılan ilaçlar (ritonavir, sakinavir, zidovudin ve diğerleri).

Alkol: Kamagra kullanırken alkol kullanımından kaçınılmalı veya minimum düzeyde tutulmalıdır. Alkol, bu ilacın kan basıncını düşürücü etkisini arttırabilir. Baş dönmesi, bayılma, kızarma, sürekli baş ağrısı gibi belirtiler doktora bildirilmelidir.

Kamagra Jel Etkisi Ne Kadar Sürer?

Hangi yaşta olursanız olun artık cinsel hastalık gibi sorunlar yaşamaktan korkmaya başladıysanız eğer ve bu tür sağlık sorunlarının sizlerde görülmesini istemiyorsanız, ürünümüzü kullanarak rahatlayabilirsiniz. Kamagra jel gün boyu etkisini göstermektedir.

Orijinal Kamagra Jeli Nasıl Anlayabiliriz?

Artık dünya üzerinde neredeyse her ürünün sahtesi olduğu gibi sağlık sektörüde bundan nasibini almıştır. Kamagra Jele talebin yüksek olmasından dolayı merdiven altı yerlerde ve internet sitelerinde sahteleri satılmakta ve bunu anlamamanız için her türlü yol denenmektedir. Orjinal Kamagra Jel ürünü üzerinde bandrol bulunmaktadır bu bandrol sahte Kamagra Jel ürünlerinde kullanılamamaktadır.

Neden Kamagra Jel Kullanmalısınız?

Kamagra ürünlerine bakacak olursak birçok ürün bulabilirsiniz. Ancak bunlar arasında en çok talep gören iki ürün vardır. Kamagra Jel ve Kamagra tablet. Kamagra Jel tamamen bitkisel ve saf oluşumu ile daha ön plana çıkmaktadır. Kullananlar da bitkisel olmasından dolayı tercih etmekte ve cinsel problemlerine hızlı çözüm buldukları için Kamagra Jeli önermektedirler.

Kamagra Jel ürünü diğer kamagra ürünlerine göre daha çok tercih edilmektedir. Kamagra Jel kullanan insanların sayısı o kadar fazladır ki bu ürün namını dünya çapına yaymış ve milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Tabi bu kadar çok fazla insan kullanırken ürünün hakkında bilgi edinmek daha kolaydır.

Sitemizden orijinal Kamagra jel sipariş edebilirsiniz. Gizli Kargo, uygun fiyat ve kapıda ödeme sistemi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca farklı ürün seçeneklerimiz de mevcuttur.